O NÁS

Betonové ploty vyrábíme a montujeme již od roku 1999. Postupně jsme náš sortiment rozšířili o podhrabové desky a plotové podezdívky.

Kromě prodeje betonových plotů a podhrabových desek, nabízíme zajištění dopravy materiálu, bezplatné poradenství, včetně cenové kalkulace. Dále také profesionální montáž, jejíž správné provedení je předpokladem pro dlouhou životnost betonového oplocení.

V roce 2010 jsme jako první v České republice uvedli na trh zadní vzor plotových desek. Zadní vzory je možné vytvořit jak na plné, tak na některé kombinované plotové desky.

Naše betonové ploty a podhrabové desky jsou vyráběny v automatizovaném míchacím centru, zaručujícím odpovídající kvalitu a pevnost betonu, která je pravidelně kontrolována. Všechny naše výrobky jsou certifikovány autorizovanou zkušebnou.

Podhrabové desky, betonové ploty - Ploty Hýl

Firma Ploty Hýl byla založena v roce 1997. Výroba a montáž betonových plotů, včetně stavby podhrabových desek se stala naší hlavní činností v roce 2004. V současné době patříme mezi největší firmy zabývající se výrobou kvalitních plotů, včetně podhrabových desek, díky kterým se k Vám na zahradu nepodhrabe již žádný pes. Nabízíme vynikající kvalitu za dobré ceny a neslibujeme to, co nedokážeme. Lidé z celé České republiky si naší firmu nevybírají pouze kvůli dlouholeté tradici a spokojenosti našich klientů s provedením zakázek, ale především pro kvalitu a preciznost zhotovených betonových plotů včetně podhrabových desek. Kromě prodeje výrobků nabízíme také precizní a rychlé provedení montáže našimi zkušenými zaměstnanci, bezplatné poradenství, včetně cenové kalkulace a zajištění dopravy materiálu po celé České republice a to díky dobré spolupráci s několika spedičními společnostmi.