BETONOVÉ SLOUPKY

Betonové sloupky jsou skvělým základem pro váš stávající plot, který chcete obehnat kolem svého rodinného domku, chaty či chalupy, komerčního objektu a tak podobně. Betonové sloupky totiž tvoří jakýsi základ, na který budete později upevňovat pletivo, anebo mezi který budete následně vsunovat betonové desky.

Nejprve se ale pojďte přesvědčit o tom, že beton je opravdu dobrou volbou a že jen těžko pohledáte materiál, který by měl tak skvělé vlastnosti. Pokud kvalitní sloupky, které leccos vydrží, tak jedině z betonu.

  • Velmi tvrdý materiál
  • Odolný vůči nepříznivému počasí (silný vítr, sněhové poryvy, několik dní trvající déšť…)
  • Bezúdržbový materiál, který nevyžaduje vaši pozornost
  • Cenově se řadí k těm nejlevnějším a nejdostupnějším materiálům

Betonové sloupky se samozřejmě dodávají hned v několika různých velikostech. Liší se od sebe především výškou, kterou byste měli zvolit podle toho, jak moc vysoký plot chcete. Výška betonového sloupku totiž ovlivní finální výšku plotu, proto to pořádně promyslete. Betonové sloupky se montují tím způsobem, že se upevní do země. Jak tedy vidíte, není potřeba vytvářet žádné základy, které by montáž tohoto typu plotu akorát finančně i časově znepříjemnily.

Kvalitní betonové sloupky od odborníků

Rozhodli jste se nakonec pro betonové sloupky, protože vás přesvědčily svými vlastnostmi a dalšími aspekty? V tom případě si neváhejte objednat požadované množství, které budete potřebovat. Nákup u nás je výhodný z toho důvodu, že moc dobře víte, co kupujete. Jedná se o kvalitní stavení kusy, se kterými budete maximálně spokojení. Prošly totiž autorizovanou zkušebnou, která potvrdila jejich kvality. Velikou výhodou je navíc to, že cena zahrnuje také samotnou dopravu betonových sloupků a následnou montáž zkušenými odborníky, kteří mají ve svém oboru mnohaletou praxi.