BETONOVÉ PLOTY

Betonové ploty aneb dostupná ochrana každého objektu

Pokud jste se rozhodli, že svůj dům obeženete kvalitním betonovým plotem na klíč, nemusíte nutně přemýšlet nad touto volbou, jako kdybyste ze svého domu dělali bunkr. Ba naopak, i levný betonový plot může vypadat velmi elegantně. Příkladem toho jsou naše výrobky, které konstruujeme výhradně z tohoto báječného materiálu. Oboustranné betonové ploty jako takové v našem případě představuje kombinace sloupků a jednotlivých desek. Sloupky i desky vyrábíme v mnoha provedeních, které se liší samotným uplatněním. V našem sortimentu naleznete tři základní druhy betonových plotů, které se od sebe navzájem liší samotnou konstrukcí: plné, s otvory a kombinované.

Pro maximální bezpečí a soukromí

Pokud vám jde hlavně o to, abyste se na svém pozemku cítili bezpečně avšak současně velmi útulně, budete volit ploty plné. Ty mohou někomu připadat jako klasická betonová zeď, ale není tomu tak. V případě vhodné kombinace se z tohoto prvku stává velmi atraktivní štít, který dokáže zvenčí zahalit jakoukoliv stavbu velmi elegantním způsobem.

Kapka elegance pro každý dům

Opakem plných plotů jsou ploty s otvory, které si oblíbí hlavně zájemci o elegantní vzhled. Tyto ploty se hodí více pro nenáročné zájemce o klasický plot. U tohoto plotu je tedy důležitější vzhled, než samotná funkce, což však nic nemění na tom, že jde o plot splňující svou základní funkci, a to vymezovat pozemek.

Kompromis slušící každému domu

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi první anebo druhou variantou, volte ploty kombinované. Nejenom, že vypadají dobře, jsou také samozřejmě maximálně funkční a plní to, co vám slíbili – vymezují efektivně váš pozemek. Výroba betonových plotů výprodej, nebo plotové dílce betonové? Ať už si vyberete kterýkoliv typ, rádi Vám se vším poradíme a zajistíme vše potřebné pro Vaši spokojenost.

Proč zrovna beton?

Pro výrobu našich plotů používáme beton z mnoha důvodů, kterými jsou:

1Bezúdržbový provoz
3Nevyžadují žádné základy
5Jednoduchá montáž při použití speciální techniky
2Velmi odolné
4Možnost výběru z mnoha barev
4Cenově dostupný materiál

Díky těmto výhodám se betonový plot hodí ke každému domu. V případě zájmu nás tedy stačí jednoduše kontaktovat.