PODHRABOVÉ DESKY POD PLOT

Podhrabové desky pod plot Ostrava slouží jako podezdívka k plotu, ale nepotřebují betonový základ. Jsou vyztuženy ocelovými tyčemi pro maximální pevnost a odolnost. Desky vyrábíme v různých barvách a dekorech a na přání pro vás vyrobíme i desky jiných délek až do 330 cm. Zabrání útěku zvířat a prorůstání trávy do pletiva, která mu zkracuje životnost.

Maximální ochrana pozemku díky podhrabovým deskám

Máte zájem o kvalitní oplocení pozemku, avšak nechcete investovat do dražších variant plotů? Jestliže vám stačí obyčejné pletivo, ale bojíte se nežádoucích vlivů, které mohou pletivo poničit, pak by mohly být podhrabové desky skvělým doplněním. Podhrabové desky jako takové slouží pro dokonalou ochranu nejenom pletiva, ale také celého vašeho pozemku, v případě vašich domácích zvířat.

Betonové podhrabové desky hladké.

Betonová podhrabová deska se vzorem označení PDB.

Betonová podhrabová deska se vzorem označení PDC.

Betonová podhrabová deska se vzorem označení PDD.

Betonová podhrabová deska se vzorem označení PDK.

Betonová podhrabová deska se vzorem označení PDP.

Pro maximální účinek samotného pletiva

Lidé, kteří zainvestují do klasického pletiva, jsou často zklamaní tím, co se jim po nějaké době jeho užívání stane. Existuje totiž mnoho vlivů, které výrazně zkracují životnost pletiva anebo dokonce zamezují jeho funkci. První takovou překážkou může být domácí zvíře, kterým je v tomto případě nejčastěji pes. Ten se může velmi jednoduchým způsobem pod samotným pletivem podhrabat, čímž se dostáváme k účelu podhrabových desek. Jistí si můžete být tím, že investicí do těchto desek zamezíte nejenom nežádoucímu podhrabávání vašich zvířat, ale stejným způsobem se ani žádné zvíře nedostane k vám.

Tráva vás již trápit nebude

Dalším negativním vlivem v tomto případě může být prorůstající tráva. Ta může přerůst až do samotného pletiva, kdy se vlivem každodenní rosy stane z pletiva postupně korodující kov. Při použití podhrabových desek tento problém kompletně zmizí.

Důležitý prvek, jehož pořízení se vyplatí

Podhrabové desky jsou tedy báječným doplněním každého pletiva. Nabízejí výhody betonového plotu, ale díky kombinaci s pletivem jsou velice levné. Další výhody podhrabových desek jsou:

1Jsou vyztuženy ocelovými tyčemi pro větší pevnost
3Ideální podezdívka plotu
2Nepotřebují betonový základ
4Výběr z mnoha dekorů
5Osvědčená česká kvalita
Pokud věříte zlatým českým ručičkám, můžete si být jisti, že podhrabové desky budou v každém případě skvělou volbou. O tom svědčí i prodloužená záruka 36 měsíců.