Betonové ploty Praha

 Když chcete vymezit svůj prostor tak, aby to bylo každému hned na první pohled jasné, určitě k tomu využijete ploty. Ploty však existují v nepřeberných variantách, a proto výběr nemusí být vždy jednoduchý. Pro ty, kteří chtějí plotem realizovat i ochranu svého majetku, určitě nebudou investovat vyloženě do okrasných plotů. Naopak, rozhodnou se pro betonové ploty Praha, které kombinují výhody dekoračních a ochranných plotů.

Ochrana, ale přesto hezká ozdoba

Mnoho lidí si myslí, že betonové ploty jsou jen obyčejné zdi, které nevypadají vůbec pěkně. Opak je však pravdou, o čemž mohou svědčit jednotlivé varianty tohoto zajímavého oplocení, které nachází uplatnění při ohraničení nejrůznějších objektů. Beton, který se používá pro oplocení tohoto typu, má mnoho zajímavých vlastností:

  • Nepotřebuje žádnou údržbu
  • Je velmi odolný a pevný
  • Je cenově dostupný

Kromě toho jsou naše ploty testovány a úspěšně složily zkoušky o nasákavosti a pevnosti. Pro to je investice do těchto plotů velmi zajímavou volbou, kterou lze svůj dům nejenom efektivně ochránit od nežádoucích návštěvníků, ale kromě toho hezky vyzdobit. K dispozici jsou totiž různé varianty. Jsou tři a každá má něco do sebe. Ti, kteří se rozhodnou pro plné betonové ploty budou mít zájem o to největší soukromí a zároveň největší ochranu. Na druhou stranu zájemci o větší dekorační efekt využijí ploty s otvory. Tyto ploty jsou designovány pro náročnější zákazníky, kteří přeci jenom chtějí, aby šlo přes plot bez problému vidět. Zlatá střední cesta však tkví v kombinovaných plotech, které skvělým způsobem kombinují výhody obou výše zmiňovaných plotů.

Ideální volba pro dům jakéhokoliv typu

Další důvod, proč zainvestovat právě do betonového plotu, spočívá v jeho universálnosti. Díky mnoha barevným variantám budou tyto ploty skvělou volbou jak pro klasické rodinné domy, tak pro komerční objekty. Variabilita těchto plotů je zkrátka veliká.

Tisknout


Rychlý kontakt

Ploty Hýl
ul. Dlouhá
742 83 Olbramice
okres Ostrava město

tel.: 
+420 725 848 425 
+420 734 140 123

e-mail: