19.03.2014 22:08

Jaro volá! Pusťte se do práce a postavte nový, poctivý plot

Nové oplocení na váš pozemekJaro klepe na dveře a všichni správní "domkaři" už zase začínají pracovat na svých zahradách a pozemcích. Trochu toho úklidu, trochu oprav po zimě a třeba i postavit něco nového. Letos by to mohl být třeba nový plot, co myslíte?

Postavte si pořádný plot, který vydrží "zač je toho loket"

Do nové stavební sezony si můžete vybrat z bohaté nabídky betonových plotů, které pro vás vyrábíme a montujeme již od roku 1999. Plné nebo různě kombinované ploty s otvory vám poskytnou zaručené soukromí a zároveň perfektně ozvláštní vaši zahradu. Okrasná výsadba se bude před nimi skvěle vyjímat!

  • Plné ploty
  • Ploty s otvory
  • Plotové podezdívky
  • Ploty kombinované
  • Zadní dekory plotů
  • Podhrabové desky

Betonové ploty, podhrabové desky a další produkty dodáváme po celé České republice. Podívejte se, kolika spokojeným zákazníkům už udělaly naše ploty radost!

V ryze české společnosti Ploty Hýl vyrábíme ploty v automatizovaném míchacím centru, čímž zajišťujeme odpovídající kvalitu a pevnost betonu. Ten také pravidelně kontrolujeme a výrobky certifikujeme autorizovanou zkušebnou. Chcete-li mít tedy jistotu, že si pořídíte plot na celý život, pak vsaďte na nás!

Ploty Hýl Ploty Hýl

Uvažujete o koupi nového betonového plotu? Kontaktujte nás ještě dnes!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

Ploty Hýl
ul. Dlouhá
742 83 Olbramice
okres Ostrava město

tel.: 
+420 725 848 425 
+420 734 140 123

e-mail: